10. Pohod po kozjanskih sadovnjakih

V nedeljo, 7. oktobra 2018 vas vabimo na 10. Pohod po kozjanskih sadovnjakih.

Odhod ob 7. uri zjutraj z avtobusne postaje v Konjicah.

Planinsko društvo Slovenske Konjice vabi na 10. pohod po Kozjanskih sadovnjakih. S hojo bomo začeli pri Gradu Pišece, kamor se bomo po krožni poti tudi vrnili. Pohod po Kozjanskih sadovnjakih je uvod v letošnji 19. Praznik Kozjanskega jabolka, ki ga organizirata PD ATOMSKE TOPLICE IN KOZJANSKI PARK. Pohod bo potekal po označenih poteh, na vmesnih točkah bodo strokovni sodelavci kozjanskega parka in domačini pripravili strokovne predstavitve lokalnih značilnosti in posebnosti Pišec in Pavlove vasi z okolico. Po končanem pohodu bo ogled Gradu Pišece.

Hoje bo za 4 ure in pol. Za pohod so priporočljive pohodne palice, dovolj uhojeni čevlji in oblačila primerna vremenskim razmeram. Hrana in pijača iz nahrbtnika. Možnost toplega obroke za tiste, ki boste plačali startnino 10,00 €.
Povratek v Konjice je predviden do 18. ure. Stroški avtobusnega prevoza so 10,00 € za člane in 5,00 € za mlade planince.
Pohod bodo vodili vodniki PD Podčetrtek, prijave pa sprejema Vida na M 041 281 992 ali na E vida.kamensek@gmail.com.

Program: 10. pohod po Kozjanskih sadovnjakih 2018