Rekreacija članov PD Konjice

Drage planinke in planinci,
z naslednjim petkom, 5. novembra 2021, pričnemo člani PD Konjice z rekreacijo v Športni dvorani v Konjicah.
Do 30. aprila 2022 bomo tako lahko vsak petek v okviru društva med 19. in 20.30 uro uporabljali igrišče št. 3, kjer je možnost igranja malega nogometa, košarke, odbojke, badmintona, uporabe plezalne stene in še kaj… V sklopu rekreacije so nam na voljo slačilnice in uporaba tušev. Športne rekvizite (žoge, mreže za badminton in odbojko ter gole za mali nogomet) dobimo v dvorani, s sabo prinesete športno opremo (športne čevlje, športna oblačila…) in loparje za badminton.
“Je treba migat” je dejal naš predsednik Matjaž. Zima bo dolga in družili se bomo na petkovih rekreacijah v Športni dvorani.
Se vidimo že naslednji petek!

Za člane Planinskega društva Konjice rekreacija vsak petek od 19. do 20.30 ure (do 30.aprila 2022): mali nogomet, košarka, odbojka, badminton, plezalna stena.