27. Pohod družin

V petek, 25. junija 2021, vas ob ob dnevu državnosti in 30. obletnici Slovenske države vabimo, na 27. pohod družin ter 1. memorialni pohod našega in vašega Uroša Vahterja na najvišji vrh Konjiške gore, 1.012 m.
Zbor pohodnikov ter kolesarjev je ob 8.30 uri pri konjiški športni dvorani, ob vznožju Konjiške gore. Trasa pohoda bo po Zmajčkovi gozdni učni poti in nato po markirani poti na sam vrh, kolesarji se po drugi poti pohodnikom priključijo na vrhu.
Pričnite letošnje poletje s prijetnim pohodom ali kolesarjenjem po naši prekrasni Konjiški gori. Uživajte na lepo urejenih planinskih poteh v družbi svoje družine ali prijateljev. Po dve do triurnem vzponu in čudovitem razgledu z vrha stolpa, vas nato čaka še sproščujoč sestop v dolino.
Pohodnikom priporočamo vremenskim razmeram primerno opremo in pohodne palice, kolesarjem pa gorsko ali treking kolo, zaščitno čelado, rokavice!
Med 11. in 12. uro bo na vrhu pripravljen topel čaj in še kaj.
Presenečenje za mlade pohodnike… Prijave niso potrebne – držali se bomo navodil NIJZ.
Pohod bo vodil Tomaž Levart ob pomoči ostalih vodnikov v PD, kolesarje bo vodil Matjaž Rebernak

Na Gori vreme vedno je, zato bo vzpon v vsakem vremenu!
VABLJENI! LUŠTNO BO
UO PD Konjice