Četrtkovci na Stenici

Pohod na Stenico je bil že 38. po vrsti v letošnjem letu. Bil je še posebno praznično obarvan, kajti štirje »Četrtkovci« so imeli v zadnjem mesecu rojstni dan, zato so pripravili poleg pohoda še pravo pojedino. Že pred odhodom na goro, smo se pri Zdravku okrepčali in tako polni energije odšli proti Mali gori in Stenici, ki nas je čakala v prelepih jesenskih barvah.

Sprva je šlo po strmini, nato se je pot uravnala in nas hitro, brez posebnih težav pripeljala do Marijine kapelice na Stenici. Po krajšem počitku smo osvojili še sam vrh. Naredili smo nekaj posnetkov in se po drugi poti spustili do Doma krajanov na Mali gori, kjer smo ob dobro obloženi mizi obujali spomine na naše prehojene poti. Vsem jubilantom pa smo zaželeli še veliko lepih trenutkov ob spoznavanju novih in novih še neodkritih kotičkov.

 
Google has deprecated the Picasa API. Please consider switching over to Google Photos

Hvala vsem za čudovit četrtek.
V. Kamenšek