Kostanjev piknik

V soboto, 15. oktobra 2022, vas vabimo na kostanjev piknik pri lovskem domu „okrepčevalnica AZIS“.

Odhod ob 9. uri s parkirišča pred Športno dvorano

Za zaključek planinske sezone se bomo odpravili na prijeten jesenski pohod čez Konjiško goro do lovskega doma „AZIS“, kjer nam bodo med 11. in 12. uro pripravili topel obrok – golaž. Pripravljeni bodo pekači za peko kostanja, zato bo zelo dobrodošel prispevek v obliki svežega kostanja (narezanega). Na piknik se lahko pripeljete tudi z osebnimi vozili ali s kolesi. Na pikniku bodo podeljena priznanja zaslužnim članom za leto 2021. Za dobro družbo in pijačo bo posrbljeno.

Priporočena oprema za pohodnike:

Uhojeni planinski čevlji, pohodne palice, če jih uporabljate in en velik nahrbtnik dobre volje…

Vabljeni:
člani planinskega društva in mladi planinci, posebej še vsi, ki ste se med letom pridno udeleževali planinskih izletov.

Vljudno vabljeni!

UO PD Slovenske Konjice