1. Vančev pohod v Zrečah

V okviru sprejetega načrta dela OZSČ Dravinjske doline za leto 2021, ter v okviru ” Vančevega ” memoriala ki ga tradicionalno organizira OZVVS Slovenske Konjice, vas v Soboto, 05. junija 2021 vabimo na 1. ” Vančev ” pohod.
Pohod je namenjen ob obletnici smrti, 2017. leta preminulemu Pavlič Ivanu “Vanču “. Zbirno mesto bo pri gasilskem domu v Zrečah, kamor se bomo po krožni poti skupaj dolgi cca 3 ure tudi vrnili.
Ker pa letos obeležujemo tudi 30 let osamosvojitve, smo se v našem združenju odločili, da v spomin na obletnico osamosvojitve ter hkrati v spomin na 1. ” Vančev ” pohod zasadimo lipo.
Zato vas vabimo da se nam v čim večjem številu pridružite.
Za vse ki bi se udeležili samo poklona ” Vanču ” na pokopališču in kasnejšem druženju, ter za vse ostale informacije, smo vam na voljo na E ozscdravinjskedoline@gmail.com, ter na M 041 316 484, M 051 317 040
Ostanite zdravi in dobrodošli na Pohorje.