Na Mariborskih gričih

V soboto so se člani planinskega krožka na OŠ Ob Dravinji odpravili na spomladanski pohod. Sonce jih je pozdravilo že zjutraj in bilo je njihov zvesti spremljevalec na zares slikovitem pohodu. Tokrat so se podali proti Mariboru. Z mestnega parka so se opravili na Piramido, od tam mimo Treh ribnikov proti Mestnemu vrhu in nazadnje so se povzpeli še na Kalvarijo ter se spustili v dolino po znamenitih kalvarijskih stopnicah in naprej do Kamnice. Seveda na vrhu Kalvarije ni manjkal lov na skriti zaklad, vsi skupaj pa so se na koncu nagradili še z obiskom McDonaldsa. Preživeli so zares prijetno dopoldne v naših prekrasnih bližnjih hribih in čestitke vsem pohodnikom za novo osvojene vrhove.

 
Google has deprecated the Picasa API. Please consider switching over to Google Photos

Mentorica Urša Sovič