Mladi planinci na Čemšeniški planini

V soboto, 18. januarja, smo se člani planinskega krožka OŠ Ob Dravinji skupaj s spremljevalci odpravili na zimski planinski pohod. Z avtobusom smo se odpravili nad Trojane do pozelenelega smučišča Prvine, nato pa peš do koče na Čemšeniški planini, kjer so nas prijazno postregli s toplim čajem ter okusnim »štrudlom«. Pot še ni bila končana, saj smo se odpravili še vse do Črnega vrha na nadmorski višini 1204 m. Kljub rahlemu dežju med planinci ni bilo slišati pritoževanja, povsod nas je spremljala dobra volja, s pohodništvom v dežju pa smo vsi skupaj dobili še dodatno izkušnjo o planinstvu. Za nagrado smo se na poti proti domu posladkali tudi s sladkimi trojanskimi krofi.

Veselimo se že našega spomladanskega srečanja, ko nas bo pot zopet popeljala med čudovite planine, do takrat pa vsem udeležencem čestitke za dobro voljo

 
Google has deprecated the Picasa API. Please consider switching over to Google Photos

Urša Sovič
OŠ Ob Dravinji