Mladi konjiški planinci na zimskem taboru

 V času počitnic, od 18.2. do 20. 2. 2015, je potekal tabor za 33 mladih konjiških planincev. Prvi dan so se peš odpravili do koče na Štepihu, prtljago so jim peljali s kombijem. Spremljali so jih člani Planinskega društva: mentorici Jana in Alenka, g. in ga.Vipotnik. Ga. Dragica, vodnica Alenka, vodnica Irena, vodnik Jože in g.Niko so izvajali različne delavnice: socialne igre, kviz o znanju o naravi, seznanili so se z planinsko opremo, rastlinami in sledmi gozdnih živali, izdelovali izdelke. Podali so se na Stolpnik in ob sončnem vremenu imeli lep razgled daleč naokoli. Seveda so imeli tudi veliko snega za kepanje in spuščanje po strmini. V kuhinji so spretno vrtele kuhalnice dve Mariji in ga. Marta, ki je tudi poskrbela za organizacijo.
Vsem, ki so prispevali delček v mozaiku, da so se imeli lepo in preživeli počitnice malo drugače se iskreno zahvaljujejo.

 
Google has deprecated the Picasa API. Please consider switching over to Google Photos

Mladi člani Planinskega društva Slov. Konjice in vodja tabora Silva Ribič.