Dan slovenskih planinskih doživetij

Vabimo vas na Dan slovenskih planinskih doživetij v Kamniški Bistrici v soboto, 15. junija 2013. Pot nas bo vodila po Koželjevi poti in po Kamniški BistriciOdhod ob 6.30 uri z avtobusne postaje v Konjicah.

Krenili bomo v Kamniško Bistrico, kjer se bo odvijalo veliko planinskih dogodkov. Da bo dan planinsko obarvan, se bomo podali na dve turi, ki jih organizira PZS, to je po Koželjevi poti in po Kamniški Bistrici.

Za tiste planince, ki radi hodijo več, bo poskrbel Jože Kamenšek. Podali se bodo Martinj stezi (opis je v priponki).

Priporočljiva oprema za pot

• dobri nepremočljivi čevlji,
  • pohodne palice,
  • rezervna oblačila in vetrovka v primeru dežja ali nevihte,
  • kapa,
  • komplet prve pomoči,
  • hrana in pijača za na pot ter planinska izkaznica s plačano članarino.

Prvi dve poti sta lahki in zanimivi, trajata okoli tri ure in pol, tretja pot je izpostavljena in zahtevna, prehodiliti jo je mogoče v 6 urahVrnitev v Konjice je predvidena do 18. ure.

Cena izleta je 12,00 € za člane in 6,00 € za mladino.

Info

Izlet bo vodila Lidija, prijave pa sprejema Vida na M 041 281 992, ali E vida.kamensek@gmail.com.

Prenosi