Brinjeva gora

V soboto 29. maja 2021, vas vabimo na pohod k sosedom (občina Zreče) Brinjeva gora (Slov. Konjice – Brinjeva gora –Sv. Martin – Zreče – Slov. Konjice)

Zbor udeležencev 29.5.2021 ob 8. uri izpred Kmetijske Zadruge v Slovenskih Konjicah. Pot nas bo vodila čez Škalce v smeri Brinjeve gore vse do cerkvice Sv.Martina. Pot bo krožno speljana. Ker še vedno veljajo COVID predpisi, glede zaščitnih ukrepov sledite napotkom NIJZ, Pri prijavi je potrebno obezno navesti ime, priimek in telefonsko številko udeleženca (NIJZ zahteve ).

Prijave zbira Štefka Gorenak na E gorenak.stefka@siol.net, M 031 377 752 za tiste planince, ki nimajo elektronske pošte.
Pohod tehnično ni zahteven primeren za starejše in mlajše pohodnike. Udeleženci pohoda morajo imeti planinsko izkaznico s plačano članarino za tekoče leto ter ustrezno psihofizično kondicijo. Opremite se planinsko (planinski čevlji, oblačila primerna vremenskim razmeram, nahrbtnik, pohodne palice). Ne pozabite na veljaven OSEBNI DOKUMENT in zaščitno masko! Hrana in pijača iz nahrbtnika Dolžina ture cca 7 ur.
Izlet bo vodil Matjaž Rebernak s pomočjo ostalih vodnikov.
Priporočamo vremenskim razmeram primerno opremo in pohodne palice.