Obvestilo – plačilo članarine

Spoštovani člani Planinskega društva Slov. Konjice!

Obveščamo vas, da bo možno plačati članarino za leto 2021 v prostorih pred našo pisarno oz. v preddverju športne dvorane. S pobiranjem članarine nadaljujemo v četrtek, 4. februarja 2021 od 17. do 19. ure.
Prosimo, da upoštevate vsa navodila NIJZ (nošenje maske, razkuževanje rok, varnostno razdaljo).
Ker bomo v bližnji prihodnosti, verjetno v drugi polovici februarja, izvedli dopisne volitve za nov Upravni odbor, vas naprošamo, da stari člani in morebitni novi člani čimprej poravnate planinsko članarino, da vas bomo lahko s tem avtomatično vključili na volilni seznam. Pravila nam namreč velevajo, da lahko glasujejo polnoletni člani PD Konjice, ki so plačali članarino za leto 2021.

Hvala za vaše zaupanje in lep planinski pozdrav, UO PD Konjice.