Kostanjev piknik

V soboto, 19. oktobra 2019 vas vabimo na Kostanjev piknik pri Gostišču „Zimrajh“ nad Zrečami

Odhod ob 9. uri s parkirišča pred Kmetijsko zadrugo.

Za zaključek planinske sezone se bomo odpravili na prijeten jesenski pohod po Škalcah do Brinjeve gore in naprej do gostišča Zimrajh, kjer nam bodo od 11. do 12. ure pripravili topel obrok, ki ga plača društvo, pijačo bomo plačali sami. Pripravljeni bodo pekači za peko kostanja, zato bo zelo dobrodošel prispevek v obliki svežega kostanja. Na piknik se lahko pripeljete tudi z osebnimi vozili ali s kolesi. Vrnili se bomo po isti poti nazaj na izhodišče v Konjicah. Ker pa prevoz ni organiziran, se boste lahko vrnili, kadar boste želeli.

Priporočena oprema za pohodnike:

Uhojeni planinski čevlji, pohodne palice, če jih uporabljate in en velik nahrbtnik dobre volje…

Vabljeni:
člani planinskega društva in mladi planinci, posebej še vsi, ki ste se med letom pridno udeleževali planinskih izletov.

VABLJENI !
UO PD Slovenske Konjice