Zimski pohod na Mrzlico

V soboto, 28. 1. 2017, so se člani planinskega krožka na OŠ Ob Dravinji odpravili na zimski pohod na zasneženo Mrzlico (1.122 m). Izpred šole so se z avtobusom odpeljali do Prebolda in se nato vzpenjali do Podmeje, od koder so se peš odpravili proti koči na Mrzlici. Res je bilo jutro v dolini precej megleno in sivo, vendar jih je že na pričetku pohoda pozdravilo sonce in pravljična gozdna snežna idila, s čistim, svežim zrakom. Pot ni bila pretežka in že po uri in pol so se v prijetni planinski koči greli s toplim čajem. Sledil je še lov na zaklad in nato povratek proti avtobusu in vožnja nazaj do šole. Preživeli so čudovito dopoldne, vsem pogumnim planincem pa čestitke za nov usvojeni vrh.

 
Google has deprecated the Picasa API. Please consider switching over to Google Photos

Urša Sovič, mentorica