Zbor članov Planinskega Društva Konjice

V petek, 20. januarja 2017, se je v Dvorani Konjičanka zbralo več kot sto članov planinskega društva Konjice. Pregledali so delo v preteklem letu in zastavili plane za to leto. Ker je bil letos volilni zbor, so bili predlagani in izvoljeni novi predstavniki sekcij in izvoljeno je bilo novo predsedstvo. Dosedanjo predsednico Marto Šmalc bo zamenjala Lidija Pučnik. Zbora se je udeležil podžupan Slovenskih Konjic, predstavniki sosednjih planinskih društev Oplotnica, Zreče, Loče, Dramlje, Vojnik in predsednica MDO Savinjske regije. Slavnostno so podelili tudi priznanje Grčo dolgoletni članici Nadi Kovač. Srečanje se je nadaljevalo s predstavitvijo potovanja po Maleziji in Malaviju, ki ga je prikazal Rajko Toman in končalo ob sproščenem klepetu članov.

 
Google has deprecated the Picasa API. Please consider switching over to Google Photos

Lidija Pučnik