22. Zimski pohod na Stolpnik

Prekrasno zimsko vreme je kar klicalo v naravo. Planinsko društvo Slov. Konjice je tudi letos pripravilo ob Dnevu samostojnosti in enotnosti že tradicionalni, tokrat 22. zimski pohod na Stolpnik. Prelep je bil pogled na Stolpnik, najvišji vrh naše gore, kjer so plapolale v pozdrav zastave, od vseh strani pa so se podajali na vrh pohodniki in ljubitelji gora. Res jih je bilo veliko, od najmlajših pa do častitljive starosti. Prišli so od blizu in daleč. Bilo jih je preko 700.
Po zapeti himni jih je pozdravila predsednica PD Konjice ga. Marta Šmalc ter jim zaželela vse lepo ob prazniku naše države in dobre želje za leto 2017. Nato jih je pozdravil in jim zaželel vse dobro tudi podžupan občine Slov. Konjice g. Koren. Prazniku in novemu letu so nazdravili s penino ter se ob lepem vremenu še dolgo zadržali in družili na Stolpniku.

 
Google has deprecated the Picasa API. Please consider switching over to Google Photos

Marta Šmalc