Delovna akcija na Stolpniku

Prvo soboto v mesecu juniju smo se zbrali vodniki, markacisti in še nekaj ostalih planincev našega planinskega društva in izkoristili dan za generalno čiščenje bivaka in pomožnega objekta na Stolpniku, vse to pa smo zaključili z rojstnodnevnim piknikom, ki ga je pripravila naša načelnica Irena. Kar nekaj stvari se je nabralo v bivaku, ki ne sodijo več za uporabo, zato smo se po koncu akcije otovorili s polnimi vrečami smeti in nerabnega materiala ter vse skupaj odnesli v dolino. Upamo, da bo prostor na vrh Stolpnika vsaj nekaj časa ostal brez smeti in nerabnih odloženih predmetov in da se bomo vsi radi večkrat podali gor in preživeli kakšno urico v tišini in ob poslušanju ptičjega petja, ki je tako prijetno za »uho in dušo«!

 
Google has deprecated the Picasa API. Please consider switching over to Google Photos

V. Kamenšek