Kostanjev piknik

V lepem jesenskem sobotnem jutru so se pohodniki PD Slovenske Konjice odpravili proti Tojzlovemu vrhu, ki je znan po lepih planinskih poteh in odličnih kostanjih. Pohod na kostanjev piknik so začeli pri Šoberjevem dvoru. Ob poti so uživali v lepih razgledih in nabirali kostanje. V spremstvu staršev in starih staršev so se jim pridružili tudi mladi planinci. Pot do planinskega doma Obrtnik so kmalu premagali. Prijetno utrujeni so si privoščili domače dobrote iz nahrbtnikov in se predajali jesenskemu soncu. Za popolno okrepčilo so si privoščili bograč. Izkušeni planinci so poskrbeli za pečenje kostanjev. V dobrem razpoloženju so se po lovski poti odpravili do avtobusa. Polni lepih vtisov so se srečno vrnili domov.

 
Failed to get data. Error:
Start tag expected, '<' not found

Data returned by Google:
The Picasa API is deprecated. See https://developers.google.com/picasa-web/ for more details and the migration guide.

Štefka Gorenak