Kostanjev piknik konjiških planincev

Tako kot nekaj let zapored, so se tudi letos konjiški planinci odločili za druženje v domači Konjiški gori, v sodelovanju z lovci, ki so se, kot že tolikokrat v preteklosti, izkazali z dobrotami iz njihovega kotla. Zadovoljstvo ob nezahtevnem osvajanju Stolpnika, se je nadaljevalo ob sproščenem kramljanju ter druženju na koči pri Štepihu. Zadovoljstvo ljudi je bilo začutiti, tako kot prijetno božanje toplih jesenskih sončnih žarkov, ki so zadrževali ljudi ob sproščenem klepetu ter oživljanju prijetnih tem iz preteklosti, za kar nam pogostokrat zmanjkuje časa. Z zadovoljnimi vtisi ter polni energije so se kljub temu zadovoljni odpravili po poti v dolino, na kateri so jih spremljali veseli in živahni glasovi njihovih najmlajših planincev.

 
Google has deprecated the Picasa API. Please consider switching over to Google Photos

Nasvidenje naslednje leto.
Mira Kuk