Zbor konjiških planincev

Prava zimska idila je privabila člane planinskega društva Slov. Konjice na redni zbor članov, ki je potekal v restavraciji Strašek.  Po uvodnem nastopu moškega pevskega zbora Adolf Tavčar so pregledali delo v preteklem letu, ki je bilo zelo pestro, poslušali poročila markacistov, vodje mladih planincev, vodje vodnikov, blagajniško poročilo in drugo.

Sprejeli so plan dela za leto 2014, plan izletov za tekoče leto, sprejeli pa so tudi novi statut društva. Ocenili so, da je društvo v letu 2013 zelo dobro delalo, predvsem na področju z mladimi, obdržalo pa je tudi število članov društva, ki šteje skupaj z mladimi kar 465. Potopisno predavanje “po Maroku” nam je slikovito predstavil Tone Golnar. Za nadaljevanje večera in dobro razpoloženje je poskrbel ansambel Duo Savinja. Zbora članov se je udeležilo preko 120 članov.

 
Google has deprecated the Picasa API. Please consider switching over to Google Photos

M. Šmalc