Od Slovenj Gradca do Rogle

V megleni jesenski soboti se je zbralo 40 prijateljev pohodništva in narave. Ni jih motila megla in jutranje rosenje. Mala sprememba plana, prijetno druženje, obilo borovnic, gob in na koncu poti na Rogli prijeten zaključek, je dal dnevu poseben pečat. Vsi, ki so se udeležili pohoda, se zahvaljujejo članom društva, ki so prispevali in pripravili okrepčilne dobrote pri bivaku na Rogli.

 
Failed to get data. Error:
Start tag expected, '<' not found

Data returned by Google:
The Picasa API is deprecated. See https://developers.google.com/picasa-web/ for more details and the migration guide.

L. Pučnik

Posebna zahvala velja naši planinki Danici Rutnik, ki nam je spekla najboljši kruh, najboljšo ocvirkovko je spekla Stanka Macuh, presednica društva kmetic Zarja, rogljičke in domače piškotke so delo Marice Ribič, prav tako članice društva kmetic Zarja, za odpravo žeje je poskrbel Franc z Jožetovim vinom, Boris, Dragica, Zlata in Drago so skupaj poskrbeli, da nam je bilo v mrzlem in meglenem popoldnevu ob toplem sprejemu na bivaku še posebej lepo.

V.Kamenšek