Od Slovenj Gradca do Rogle

V megleni jesenski soboti se je zbralo 40 prijateljev pohodništva in narave. Ni jih motila megla in jutranje rosenje. Mala sprememba plana, prijetno druženje, obilo borovnic, gob in na koncu poti na Rogli prijeten zaključek, je dal dnevu poseben pečat. Vsi, ki so se udeležili pohoda, se zahvaljujejo članom društva, ki so prispevali in pripravili okrepčilne dobrote pri bivaku na Rogli.

 
Google has deprecated the Picasa API. Please consider switching over to Google Photos

L. Pučnik

Posebna zahvala velja naši planinki Danici Rutnik, ki nam je spekla najboljši kruh, najboljšo ocvirkovko je spekla Stanka Macuh, presednica društva kmetic Zarja, rogljičke in domače piškotke so delo Marice Ribič, prav tako članice društva kmetic Zarja, za odpravo žeje je poskrbel Franc z Jožetovim vinom, Boris, Dragica, Zlata in Drago so skupaj poskrbeli, da nam je bilo v mrzlem in meglenem popoldnevu ob toplem sprejemu na bivaku še posebej lepo.

V.Kamenšek