Od Slovenj Gradca do Rogle

V megleni jesenski soboti se je zbralo 40 prijateljev pohodništva in narave. Ni jih motila megla in jutranje rosenje. Mala sprememba plana, prijetno druženje, obilo borovnic, gob in na koncu poti na Rogli prijeten zaključek, je dal dnevu poseben pečat. Vsi, ki so se udeležili pohoda, se zahvaljujejo članom društva, ki so prispevali in pripravili okrepčilne dobrote pri bivaku na Rogli.

Google has deprecated the Picasa API. Please consider switching over to Google Photos

L. Pučnik

V.Kamenšek