Od Slovenj Gradca do Rogle

V megleni jesenski soboti se je zbralo 40 prijateljev pohodništva in narave. Ni jih motila megla in jutranje rosenje. Mala sprememba plana, prijetno druženje, obilo borovnic, gob in na koncu poti na Rogli prijeten zaključek, je dal dnevu poseben pečat. Vsi, ki so se udeležili pohoda, se zahvaljujejo članom društva, ki so prispevali in pripravili okrepčilne dobrote pri bivaku na Rogli.

Failed to get data. Error:
Start tag expected, '<' not found

Data returned by Google:
The Picasa API is deprecated. See https://developers.google.com/picasa-web/ for more details and the migration guide.

L. Pučnik

V.Kamenšek