Četrtkovci na Rogli …

Čeprav smo imeli čisto drugi plan pohoda, smo se zaradi neznosne vročine umaknili na Roglo v objem gozdov in predvsem sence. Prehodili smo lep kos poti proti Ribniški koči, naredili krožno pot nazaj do planinskega bivaka, kjer smo si pripravili pravi »planinski piknik«.

Pohod na Kamniški vrh, kamor nas želi popeljati naš član Tone, ki je več let bival prav v njegovi bližini in vse poti prav dobro pozna, bo počakal na enega od prihodnjih četrtkov, ko sončna pripeka ne bo tako močna, kot je ravno te dni. Minil je še eden izmed zanimivih četrtkovih pohodov, ki so se začeli odvijati prav pred enim letom v juniju in le redkih izjem, bili izvedeni na vsak četrtek in ta pohod je bil že 50.

 
Google has deprecated the Picasa API. Please consider switching over to Google Photos

V. Kamenšek