Pohod na Blegoš (1.562m)

Planinsko društvo Konjice vabi v soboto, 8. junija 2013 na pohod na Blegoš (1.562m) v Škofjeloškem hribovju. Odhod ob 6. uri z avtobusne postaje v Konjicah.

Koča na Blegošu Vrh Blegoša

Pot nas bo vodila preko
Škofje Loke skozi Hotavlje do vasi Leskovica, kjer se prične naš pohod. Trajal bo okoli 5 ur po nemarkirani poti na vrh Blegoša, sledil bo spust do koče, kjer bo možno dobiti topel obrok (cca. 5,00 €). Sestopili bomo preko Jelencev mimo zavetišča nazaj do Leskovice.

Priporočena oprema za na pot

Dobri planinski čevlji, pohodne palice, sončna očala, krema za sončenje + vsa običajna oprema.

Pregled poti

Oglej si Pohod na Blegoš na večji karti.

Cena

Cena izleta je 13,00 € za člane in 7,00 € za mladino. Povratek v Konjice predvidoma do 20. ure.

Info

Pohod bo vodil Franc M 031 645 017, prijave pa sprejema Vida na M 041 281 992 ali na E vida.kamensek@gmail.com, do zasedbe avtobusa.