Čez Pohorje

Kolesarska sekcija PD Konjice, ki velja za eno bolj aktivnih sekcij PD Konjice, je v nedeljo zopet organizirala kolesarski izlet po ne preveč odaljeni okolici. Kolesarji so se, tokrat kot pravi Pohorci, pognali na svoje hribovje in ga vsaj delno prekolesarili. Na turo iz Konjic je krenilo 15 kolesarjev-planincev, ki jim je bila ideja ,da bi preživeli nedeljo doma tuja. Zato so vzeli pedala pod noge in zagrizli v klance, ki so se na njihovo srečo vedno končali, z bolj ali manj divjimi spusti.

Relive ‘Iz Konjic na Pohorje’

Skupno so kolesarji v 5,42 h prevozili skoraj 80 km, ob tem pa so kot za šalo opravili tudi s 1800 višinskimi metri. Ker so v Konjice prišli vsi živi in zdravi, že načrtujejo nove kolesarsko planinske podvige, ki se imajo zgoditi v bližnji prihodnosti.  Zato sledite njihove objave in se jim pridružite.

UV&MR