Planinski dan

V soboto, 15.oktobra 2016 vas vabimo na Planinski dan v Slovenskih Konjicah.

15. oktober 2016 je dan, ko se bo na Mestnem trgu v Slovenskih Konjicah občanom predstavilo Planinsko Društvo Konjice. Na stojnici bo razstavljena planinska oprema za različne dejavnosti v gorah. Obiskovalci se bodo lahko seznanili z delom društva in njegovimi sekcijami.

planinskidan4
Da ne bo dan izpolnjen le z besedami, bo društvo organiziralo kratek triurni pohod čez jesensko obarvane Škalce do cerkve Sv. Barbare in nazaj do Konjic.

Slovenske konjice HDR
Pohod se bo začel ob 10. uri. Na pohod so vabljeni vsi, ki si želijo ta dan na svežem zraku začutiti užitek koraka pod sabo. Za pohod je potrebno imeti primerno obutev in topla oblačila, zaščito proti dežju in malico za na pot.

planinskidan2
Pohod bodo vodili vodniki Planinskega društva Konjice. Prijave niso potrebne.