Kolesarit na Gorenjsko

Vabimo vas, da se nam pridružite na turo na Gorenjsko v nedeljo 22.09.2013 Kolesarili bomo od Mojstrane do Belopeških jezer. Na poti si bomo ogledali znamenitosti in občudovali lepote Gorenjske. Kolesarska steza Jureta Robiča je speljana po nekdanji železniški progi, zato na njej ni motornega prometa. Naš namen je prekolesariti približno 60 km. Če nas bo narava zvabila na stranpoti, se ji ne bomo upirali in bomo raziskali še kakšen lep kotiček narave.

Obvezna oprema

  • Gorsko ali treking kolo,
  • kolesarske rokavice, čelada,
  • zaščitna očala,
  • nahrbtnik, anorak,
  • čelna svetilka,
  • rezervna zračnica,
  • prva pomoč,
  • hrana in tekočina za čez dan,
  • brisača in kopalke za osvežitev v Savi.

Strošek izleta je 30,00 € in zajema prevoz koles in oseb.
Odhod iz Konjic je ob 7. uri s parkirnega prostora pri Kmetijski zadrugi.
Vrnitev v Slov. Konjice je do 20. ure.

Prijave sprejema Lidija na M 031 260 176 ali na lidija.pucnik@gmail.com do petka 20.09.2013.