Kostanjev piknik konjiških planincev …

Za zaključek poletne planinske sezone, so se Konjiški planinci v soboto dopoldan podali na prijeten jesenski izlet na Stolpnik. Po prehojeni poti je pri lovski koči pri Štepihu prijetno zadišalo po pečenem kostanju in golažu, ki so ga letos ponovno skuhali lovci.Pa to še ni bilo dovolj, tudi klobase so se cvrle nad žerjavico.

V nahrbtnikih pa se je našlo tudi kaj sladkega in je hitro priromalo na mize. Ob sladkih dobrotah, starem in novem vinu ter soku, so se planinci sprostili ob klepetu in obujali spomine na prehojene poti in dogodke v preteklosti. Pridružilo se jim je lepo število mladih planincev, pa tudi najmlajših, pogumnih pohodnikov, ki so prišli gor s pomočjo staršev ali starih staršev. Vsem skupaj nam je bilo lepo.

 
Google has deprecated the Picasa API. Please consider switching over to Google Photos

Dan je bil izpolnjen s prijetnimi dogodki in druženjem med vsemi, ki imajo radi naravo in planine.