Kostanjev piknik

Prekrasno jesensko sonce je v soboto obsijalo Konjiško goro in kolono pohodnikov, ki je krenila izpred športne dvorane proti Stolpniku in nato na kočo »Pri Štepihu«, kjer je Planinsko društvo Slov. Konjice pripravilo svoj tradicionalni kostanjev piknik. Pridna ekipa je že zgodaj dopoldan pripravila vse potrebno za dobro vzdušje, pečeni kostanji in vroč čaj so že pričakali in okrepčali prve pohodnike. Za popolno okrepčilo je sledil zelo dober golaž (kuhali so ga lovci LD Konjice) in pa seveda sok in mlado vino. Vzdušje je bilo čudovito, prelepe jesenske barve so se svetile v soncu, ki nas je prijetno grelo. K dobremu razpoloženju pa so prispevali tudi mladi planinci iz OŠ Pod goro s svojim živ-žavom, ki so s svojimi mentoricami pripeljali ne samo dobro voljo, ampak tudi svoje starše.

 
Google has deprecated the Picasa API. Please consider switching over to Google Photos

Marta Šmalc