Kolesarjenje okoli Cerkniškega jezera

Na letošnji prvi kolesarski turi so se imeli čudovito. Dan, ki so ga preživeli na kolesu, je bil sončen in poln lepih doživetij. Kolesarjenju so dodali tudi pohod in oglede naše lepe dežele. Na začetku ture so si ogledali Križno jamo in se nato spustili do Starega trga pri Ložu. Do Cerkniškega jezera so prišli na njegovem južnem delu. Jezero so prekolesarili po njegovi zahodni strani po lepi makadamski cesti. Samo par kilometrov in že so bili v Rakovem Škocjanu. Ta naravni biser z vsemi njegovimi lepotami so si ogledali peš. Nato so kolesarili do Planinskega polja. Vozili so mimo grada Haasberg in si na koncu ogledali še Planinsko jamo, iz katere v Planinsko polje prihaja Unec. Kot že tolikokrat so bili tudi tokrat čudovita družba. Raziskovanje narave in njenih lepot je tudi s kolesom zanimivo.

 
Google has deprecated the Picasa API. Please consider switching over to Google Photos

Lidija Pučnik