Mladi planinci – Donačka – Dravinja

Osvojili so vrh…

Preteklo soboto, 9. novembra so se mladi planinci iz OŠ Ob Dravinji skupaj s starši odpravili na planinski pohod na Donačko goro. Kljub slabi vremenski napovedi so se učenci in njihovi spremljevalci pohoda pogumno udeležili in ker »pogumne spremlja sreča« jim je vreme bilo precej naklonjeno, saj jih je Donačka gora ob prihodu pozdravila obsijana s soncem. Med naravnimi lepotami Donačke gore, katere naravna znamenitost je tudi bukov pragozd, so preživeli nekaj prijetnih uric, potem pa jih je domov začelo preganjati slabo vreme.
Čestitke vsem udeležencem za usvojeni »Štajerski Triglav« in komaj čakajo, da jih pot ponovno zanese med naše krasne planine.

 
Google has deprecated the Picasa API. Please consider switching over to Google Photos

Mentorica Urša Sovič