Spomladanska čistilna akcija

Vabimo vas na spomladansko čistilno akcijo, ki bo v soboto, 22. aprila 2023, na Svetovni dan Zemlje.
Zbrali se bomo ob 8. uri pred Športno dvorano, kjer bomo prejeli zaščitne rokavice in vrečke za odpadke, markacisti pa nas bodo razdelili v skupine.

Letošnja čistilna akcija bo ponovno potekala v sodelovanju s Krajevno skupnostjo Slovenske Konjice, Turističnim društvom Slovenske Konjice in ostalimi društvi. Planinci bomo čistili planinske poti na Konjiški gori. Če se nas bo zjutraj zbralo dovolj, bomo pomagali tudi ostalim društvom na lokacijah v Konjicah in bližnji okolici.

Zaključek akcije bo ob 11.30 uri, ko se bomo zbrali v “farovškem kozolcu” pri cerkvi sv. Jurija in okrepčali.
Pozivamo vas, da sporočite divja odlagališča na Konjiški gori in drugod načelniku markacistov Črtu Korenu na M 040 305 356, ali pa pošljite opis, fotografije ali koordinate odlagališč na E foto.pdkonjice@gmail.com

Pri čistilni akciji pazite na lastno varnost in na varnost drugih udeležencev akcije.