Bronasti častni znak PZS – Majda Fevžer

Bronasti častni znak PZS se podeljuje posameznikom za daljše, vsaj petletno, uspešno delo na področjih opisanih v 2. členu pravilnika.

Obrazložitev predloga
Majda je članica društva že kar nekaj let, pred tem je bila včlanjena pri sosednjem društvu, tako da ima vsega skupaj veliko “planinskih” let. Rada se udeležuje pohodov Četrtkovcev in vedno je v njenem nahrbtniku kaj sladkega in tudi kaj tekočega, kar seveda vedno pride prav. Tudi planine so verjetno pripomogle, da se je odvadila kajenja, kar ji vsi čestitamo. Je dobra prijateljica, pohodnica in dober človek.

Majda Fevžer
Priznanje mi zelo veliko pomeni, predvsem zato, ker se s Četrtkovci res dobro razumemo. Smo kot ena velika družina. Upam, da se bom lahko še dolgo udeleževala četrtkovih pohodov.