Zlati častni znak PZS – Mira Kuk

Obrazložitev predloga:
Mira je dolgoletna članica našega PD, je neustavljiva reka energije. Je tudi dolgoletna članica razširjenega odbora društva, v tem mandatu pa je tajnica. Njen način življenja je pozitivno razmišljanje in požene stvari, ko nam zmanjka moči. Nikoli ne zavrne pomoči, sodeluje na vseh pohodih in akcijah ter nas tudi večkrat nasmeje s svojim pozitivnim življenjskim motom » ne se obremenjevat z nepotrebnim«.

Mira Kuk:
Ko se vpišeš v društvo in se udeležuješ društvenih akcij skupaj z ostalimi člani, raziskuješ domače in tuje vrhove in pohodne poti, zadovoljiš svojo radovednost. Ob druženju navezuješ
nova poznanstva. Ko pa v društvu opazijo tudi aktivnosti posameznika in ga nagradijo, je to še samo spodbuda za sodelovanje. Hvala za priznanje.