Zlati častni znak PZS – Franjo Regoršek

Obrazložitev predloga:
Franjo je dolgoletni član PD, bil je tudi dolgoletni predsednik častnega razsodišča. Biti njegov sopotnik na turah in pohodih je prijetno, ker s svojim humorjem vedno popestri dogajanje. Je tudi pogost pohodnik pri Četrtkovcih, ima veliko življenjskih izkušenj in je tisti član, ki nosi široko srce in ima velik posluh za sočloveka.

Anica in Franjo Regoršek:
Iskreno se zahvaljujeva za prejeti bronasti in zlati častni znak Planinske zveze Slovenije, ki sva ju prejela z ženo. Tovrstna priznanja se podeljujejo in so bila podeljena tudi letos članom, ki so in še s svojim trudom in delom veliko doprinašajo PD Slov. Konjice.
Zato sva izredno počaščena, da sva med izbranimi prejemniki tudi midva.
Ob tej priložnosti čestitava za visoko 95. obletnico PD Slovenske Konjice.