Bronasti častni znak PZS – Anica Regoršek

Obrazložitev predloga:
Tudi Anica je dolgoletna članica PD. Skupaj z možem sta prehodila zelo veliko planinskih poti, udeležuje se tudi pohodov Četrtkovcev. Je vedno dobre volje, kar prenaša tudi na svojo okolico. Večkrat nas razvaja s svojimi pekovskimi dobrotami, ima zelo rada naravo, posebno rože, kar se odraža tudi pri njej doma.

Anica in Franjo Regoršek:
Iskreno se zahvaljujeva za prejeti bronasti in zlati častni znak Planinske zveze Slovenije, ki sva ju prejela z ženo. Tovrstna priznanja se podeljujejo in so bila podeljena tudi letos članom, ki so in še s svojim trudom in delom veliko doprinašajo PD Slov. Konjice.
Zato sva izredno počaščena, da sva med izbranimi prejemniki tudi midva.
Ob tej priložnosti čestitava za visoko 95. obletnico PD Slovenske Konjice.