Konjiški planinski prapor pod Kamniškimi planinami

V soboto, 11. junija 2022, je v Kamniški Bistrici potekal Dan slovenskih planincev in dan Kamniških planin 2022.
Naša praporščaka Tomaž Drofenik in Marjan Polenek sta v okviru prireditve sodelovala na zboru praporščakov planinskih društev. Prapor konjiškega planinskega društva je nosil Tomaž. Zbor praporščakov se je pričel ob 12.30 uri. Zbralo se je 43 praporščakov slovenskih planinskih društev in ob 14.uri se je pričel ob koračnici pohod praporščakov na svečano prireditev. Po uradnem delu prireditve je ob zvokih glasbe sledilo druženje planincev, kjer so se sklenila tudi mnoga nova poznanstva in načrti za sodelovanje v prihodnje.
Naša praporščaka s praporom ponosno zastopata in predstavljata naše društvo na raznih dogodkih in prireditvah ter tako širita ugled in prepoznavnost društva.
Hvala vama…
Zapisal RV