ORANSova kolesarska pot Bistrica ob Sotli

V soboto, 8. junija 2019 vas vabimo na Oransovo kolesarsko pot

Odhod ob 7.00 uri s parkirišča pri zadrugi v Konjicah.
Zanimiva kolesarska pot, s startom v Bistrici ob Sotli, ki poveže kraje in zanimivosti na Kozjanskem in Obsotelju, poteka deloma po asfaltu in deloma po makadamskih cestah in kolovozih, zato je primerna za treking in gorska kolesa.

V najdaljši izvedbi je pot dolga 44 km in premaga skupno 1.400 višinskih metrov, saj dodatno obišče tudi zanimiv spomenik slovenskemu tolarju na Velikem vrhu, zahtevala bo okoli 6 ur kolesarjenja. Pot je možno tudi ustrezno skrajšati, kot je navedeno v priloženi brošuri, v kateri so tudi vse ostale podrobnosti in zanimivosti ob poti.

Prevoz do izhodišča bo z osebnimi vozili, prijavite se Matjažu na E matjaz.rebernak@gmail.com