Kostanjev piknik 2018

V lepem jesenskem sobotnem jutru so se pohodniki PD Slovenske Konjice odpravili iz Konjic proti Brinjevi gori in naprej do Gostišča Zimrajh, kjer se je odvijal kostanjev piknik. Pohod na kostanjev piknik je speljana med Škalskimi vinogradi, od koder so bili čudoviti razgledi po bližnji in daljni okolici. V spremstvu staršev in starih staršev se je pridružilo na pohod tudi nekaj mladih planincev. Pot do gostišča so kmalu premagali. Prijetno utrujeni so si privoščili domače dobrote iz nahrbtnikov in se predajali jesenskemu soncu. Za popolno okrepčilo z enolončnico so poskrbeli v gostišču in zraven dodali še dober jabolčni zavitek. Izkušeni planinci so poskrbeli za pečenje kostanjev. V dobrem razpoloženju so se odpravili proti domu, eni so si priskrbeli prevoz, drugi pa odšli nazaj na izhodišče. Polni lepih vtisov so se srečno vrnili domov.

 
Google has deprecated the Picasa API. Please consider switching over to Google Photos

Vida Kamenšek