Planinska doživetja na Rogli 2018

Vse slovensko planinsko doživetje je bilo letos na Rogli, kjer je potekalo vsakoletno druženje planincev Slovenije. Letos je bilo po 33-ih letih ponovno na Rogli. Kot mravljišče so planinci vseh starosti odhajali na daljše ali krajše pohode po Rogli, drugi so pot prehodili iz doline, tudi kolesarji so bili na tem druženju prisotni. Rogla nudi res odlične poti in vsakdo najde nekaj zase in za svojo dušo v tej prelepi oazi sredi Pohorja. Proslava pod šotorom je bila vrhunec srečanja, prapori okoli 60-ih društev so ponosno plapolali in mi konjiški planinci smo bili še posebej ponosni, kajti tokrat smo bili prisotni z našim čisto novim praporom, ki smo ga dobili ob 90. obletnici društva. Ni kaj, slikali smo se ob njem, jaz pa sem ga celo poljubila. Tako ponosno kot pav sem se počutila sredi teh prijaznih ljudi, ki imajo radi naravo, pripadnost in čut za ohranjanje lepot narave. Želim si še več podobnih druženj.

 
Google has deprecated the Picasa API. Please consider switching over to Google Photos

Nada Kovač