Čarobno lepa Jerebica

Nad tremi alpskimi dolinami, Možnico, Koritnico in Jezersko dolino, na meji z Italijo, se nad Rabeljskim jezerom dviga samotna, čarobno lepa gora Jerebica, Cima del Lago poimenovana po italijansko. Preteklo soboto je, sicer redko obiskana, bila deležna množičnega obiska velike skupine konjiških planicev, ki so uživali v sončnih razgledih na veličastne vrhove, ki jo obkrožajo. Bolj turistično usmerjeni planici pa so se podali na zgodovinsko popotovanje po Poti miru od Loga pod Mangartom, preko Nemčlje in Hermanove trdnjave do trdnjave Kluže. Po bogato doživetem celodnevnem raziskovanju so si zaželeli še več takih izletov.

 
Failed to get data. Error:
Start tag expected, '<' not found

Data returned by Google:
The Picasa API is deprecated. See https://developers.google.com/picasa-web/ for more details and the migration guide.

JKa