Planinarjenje na Rabu in Golem otoku

Vesela družba planincev Planinskega društva Konjice se je v petek 27. aprila v zgodnjih jutranjih urah odpravila na planinarjenje na otok Rab. V odlični organizaciji agencije Izimanija so bili dnevi izpolnjeni s pohodi po lepo urejenih planinskih poteh otoka, tisti z več kondicije pa so se preizkusili na osemurni turi od Mišnjaka preko najvišjega vrha Kamenjak do mesta Rab. Celodnevni izlet z katamaranom na Goli otok in otok Sv. Grgur jim bo ostal kot spomin in opomin na nekdanje čase. Pravi prijatelji, lepo sončno vreme in lepa doživetja je to, v čemer so uživali tri nepozabne dni.

 
Google has deprecated the Picasa API. Please consider switching over to Google Photos

Slike so prispevali:
Mirko Bošnak – Šoni
Branko Obrovnik
Vida Kamenšek

(Lidija Pučnik)